Individualūs užsakymai

Individualūs, vienetiniai mezginiai, kurti tik Jums. Tai nėra tik norimo dydžio ar spalvos drabužis. Tai visas procesas, kuris gimsta dar prieš pradedant kurti. Pradžia Jūsų svajonėse ir gražiuose noruose vartoti protingai. Įgyvendinimo procesą su laisve kurti savitu braižu Jūs patikite man, ir aš tai vertinu.

Sudėjusi visas žinias ir savo sugebėjimus, sukursiu rūbą, kuris taps talismanu ir lydės visuose Jūsų gyvenimo nuotykiuose.Jūsų vienetinis, individualus užsakymas bus išskirtinis nuo siūlų užsakymo iki mezginį lydinčios unikalios "gimimo" istorijos.

Individualūs užsakymai - Giedre Vencke

Individualūs užsakymai mezginiams skirti norintiems išskirtinumo, unikalumo, laisvės savo pasirinkimuose ir patogiausio pritaikymo savo kūno formoms.

Jei norite užsakyti vienetinį, individualų mezginį išjausto dizaino, bet dar nesate tikri dėl spalvos, modelio, rašto ar painių siūlų paieškų - kviečiu pasitarti. Galite rašyti man ČIA arba elektroniniu paštu info@giedrevencke.com.

Kartu su Jūsų užsakymu atkeliaus ir dovanų 100% lininis maišelis mezginiui laikyti jo poilsio metu. Jį puoš iliustracijos su smagiai šėlstančiomis ir, kaip rūpintis megztu gaminiu, primenančiomis linksmomis veikėjomis.