Apie mane

 

Aš esu Giedrė. “Giedrė Venckė knits” įkūrėja. Mezgimas - tai mano gyvenimo būdas ir galimybė dalele savęs, meilės pripildytomis mezginių gijomis pasidalinti su pasauliu.

Giedre Vencke

Megzti išmokau dar vaikystėje. Paauglystėje šis užsiėmimas ne kartą išgelbėjo nuo “neturiu kuo rengtis” sindromo bei dovanojo galimybę išsiskirti, atsiskleisti bręstančiai asmenybei.

Esu perfekcionistė, tad kiekvienoje veikloje siekiu aukščiausių rezultatų. Kai reikėjo rinktis profesiją, kūrybiškumas nuvedė mane į rūbų technologiją. Įgijau siuvėjos - technologės diplomą. Studijų metu teko susipažinti su sudėtingomis rūbų konstrukcijomis, su pagrindine drabužių funkcija - patogumu dėvėti, laisve judėti.

Suvokimas, jog “teisingas” ir patogus rūbas - ne mažiau sudėtingas kūrinys nei ypatingi dizaino užmanymai, atvedė mane į tolimesnio gyvenimo misiją. Profesinis žinojimas vis labiau traukė į rūbų dizainą ir uždegė norą supaprastinti sudėtingus technologinius drabužių kūrimo procesus.

Mezgimas - Giedre Vencke

Jaukumas ir patogumas - tai jausmai, kuriuos noriu suteikti kiekvienam, vilkinčiam mano mezginius. Aš negaliu pasigirti, jog vaikausi tendencijų, nesusprogdinu kas sezoną naujos kolekcijos bombos, o ir strategijų, kaip parduoti tam, kuriam nereikia megztinio - nebus. Bet jeigu skaitote šį sakinį ir jau skyrėte laiko su manim susipažinti iki šios vietos - galiu Jums garantuoti, kad čia tikrai rasite gerai apgalvotus, derančius prie turimo spintos turinio, riboto leidimo, dažniausiai vienetinius, tvarius mezginius.

Kodėl tai vadinu tvarumu? Žodis “tvarumas” - man daugiau nei mada ar marketingo šūkis. Tai gyvenimo filosofija, kurioje telpa pagarba savo kūnui, formoms, tai suvokimas, jog rūbas tik pabrėžia mūsų asmenybę, o ne asmenybė sukuriama rūbais. Aš renkuosi tikrumą. Kiekvienas žmogus - unikalus, tad ir rūbus galite užsisakyti kurtus individualiai, tik Jums, atspindinčius ir išlaisvinančius būtent Jūsų asmenybę.

Visi mezginiai iš aukštos kokybės pluoštų, pirmenybę suteikiant vietinių ūkininkų siūlams. Mezginiui atsibodus, dažniausiai jį galima permegzti arba perleisti į kitas mylinčias rankas. Susidėvėjus - kompostuoti, nes dauguma mezginių, iš natūralių medžiagų, kurios nepaliks pėdsako žemėje.

Giedrė Venckė knits el.parduotuvėje rasite standartinių gaminių, kurių nereiks laukti, kol bus išmegzta individualių užsakymų eilė. Standartizuojuosi į Oversized ir Unisex bei modelius, kuriuos per kelis veiklos metus labiausiai pamėgote. Tai gali būti dovana, tai gali būti rūbas žmonėms, kurie palaiko rankų darbo ir riboto leidimo gaminių gamybą. Šie gaminiai sušildo, juose mažiau individualumo, bet tai nesumažino nei įdėtos meilės kiekio, nei kokybinių užmojų.

“Giedrė Venckė knits” - mezginiai su cinkeliu ir savo istorijomis! Sukurkime istorijas drauge!

 

Apie mane rašo:

Lietuvoskurejai.lt

Lrytas.lt